Kontakt

Chebská 255
353 01 Mariánské Lázně
tel.: 00420 354 623 703
fax: 00420 354 627 320
gsm: 00420 605 229 757
info@bos-reality.cz

Spolupracujeme

Naši nabídku najdete také na těchto realitních serverech.

Komerční banka - hypoteční kalkulačka

bezplatně poskytneme poradenství k hypotečním úvěrům a zajistíme potřebné podklady
(kliknutím na logo Komeční banky a povolením automaticky otevíraného okna přejdete na hypoteční kalkulačku)

šipkaRealitní činnost

První kontakt s realitní kanceláří nejlépe formou osobní schůzky, kde projednáme veškeré možnosti zprostředkování prodeje, koupě nebo pronájmu nemovitosti a poskytneme veškeré informace a podmínky uzavření zprostředkovatelské smlouvy. V zájmu klientů uzavíráme převážně exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy. Platnost smlouvy se obvykle sjednává na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 3 měsíce, po dohodě s klientem je možné délku trvání smlouvy upravit. Po uzavření zprostředkovatelské smlouvy je zahájena příprava podkladů, dokumentace pro vytvoření nabídkového listu, tento je operativně zařazen do plošné inzerce. K prezentaci nabídkových listů využíváme nejznámější realitní servery v ČR: www.centrum.cz, zapado.ceskereality.cz a www.czech-reality.cz (tento server působí nejen na českém trhu, ale na zahraničním s funkcí automatického překladu a tím efektivně a srozumitelně oslovuje zahraniční klienty). Další způsoby neméně účinné prezentace jsou 4 vývěsky na frekventovaných částech města (2 jsou umístěny na Hlavní třídě - centrum města, lázeňská zóna a 2 vývěsky na budově sídla RK tzn. v ul. Chebská). Pokud budoucí klient zavítá přímo do naší kanceláře, předkládáme katalog aktuálních nemovitostí a ochotně podáváme dostupné informace o požadované nemovitosti s možností okamžité domluvy termínu případné prohlídky. Prohlídka nemovitosti se umožňuje po dohodě za přítomnosti majitele, v tomto případě je nutné stanovit takový termín, aby vyhovoval všem stranám a vytvoří tak ty nejlepší předpoklady k úspěšnému uzavření smlouvy. Taktéž je možné při podpisu zprostředkovatelské smlouvy přenechat klíče od nemovitosti oprávněné osobě RK, v tomto případě nemusí být majitel prohlídce přítomen, ovšem je o tomto telefonicky informován.

Informace o průběhu realizace prodeje či pronájmu

Prodávající (pronajímatel) je po dobu platnosti zprostředkovatelské smlouvy průběžně informován o projevu zájmu a dalších důležitých záležitostech, souvisejících s nabídkou jeho nemovitosti. Tyto informace poskytujeme klientovi zejména pokud se vyskytne vážný zájemce.

Vyhotovení kupní (nájemní) smlouvy a vklad vlastnického práva do příslušného katastru nemovitostí

Pokud úsilí zprostředkovatele dospělo k dohodě mezi prodávajícím a kupujícím, zajistí zprostředkovatel pro účastníky vypracování kupní smlouvy, připraví vše potřebné pro bezproblémové zaplacení kupní ceny a připraví pro prodávajícího i kupujícícho všechny náležitosti pro vložení vlastnického práva do katastru nemovitostí.

Zajištění znaleckého posudku

Prodávajícímu zajistíme vypracování znaleckého posudku předmětné nemovitosti, nutný pro vyměření daně z převodu nemovitosti a podání daňového přiznání příslušnému finančnímu úřadu. Povinnost podat daňové přiznání je nejpozději do 90 dnů ode dne vložení vlastnického práva do katastru nemovitostí a nabití účinnosti. Výše daně činí 3% a vyměřuje se vždy z částky vyšší, a to z kupní ceny nebo z ceny zjištěné znaleckým posudkem. Daň je splatná v den podání daňového přiznání.

Informace pro nové klienty poptávající nemovitost - funkce databáze poptávek a nabídek

Nabízenou bezplatnou službu zařazení do databáze poptávek elektronickou formou naleznete v záložce Poptávám nemovitost. Váš požadavek zaevidujeme do databáze poptávek a pokud vhodnou nemovitost najdeme, budeme Vás přednostně informovat. Další nabízenou bezplatnou službou je možnost vyplnění nabídkového formuláře s požadovanými parametry (viz. záložka Nabízím nemovitost). Realitní makléř bude klienta kontaktovat a poskytne veškeré zásadní informace, týkající se zprostředkování prodeje či pronájmu, poskytne poradenství, pomůže stanovit optimální cenu a navrhne zprostředkovatelskou smlouvu, tak aby přesně vyhovovala požadavkům klienta.

Poradenství při nákupu, prodeji nebo pronájmu nemovitostí

V širokém okruhu našich klientů poskytneme velmi důležité informace týkající se všech činností, které jsou spojené s koupí, prodejem nebo s pronájmem nemovitostí. Vycházíme z dlouhodobé zkušennosti a znalostí realitního trhu v regionu.

Makléři

Ing. Ladislav Boš
Jiří Knotek
Eliška Šupková